Pramen panny 2
olej, akryl, plátno, 2024, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 282131
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:58
Current price: 300 CZK (13 €)