Šeříky 2
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 282130
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 15:56
Current price: 300 CZK (13 €)