Aleš Kublák (1945)
olej, akryl, plátno, 2024, 60 x 50 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 15:56
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)