litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:33
Current price: 100 CZK (5 €)