Naděžda Synecká (1926-2021)
litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2024 18:46
Current price: 100 CZK (5 €)