Naděžda Synecká (1926-2021)
litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)