Naděžda Synecká (1926-2021)

Strom rukou

litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971

ID: 282101

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)