Sedící dívka u města
litografie, 19,2 x 13 cm, sign. PD Matouš
ID: 282091
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:25
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)