Ženský akt s ptáčkem
litografie, 11,8 x 9 cm, sign. PD Matouš, na zadní straně autorské razítko
ID: 282089
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)