Děvče s květy
litografie, 1984, 16 x 11, 3 cm, sign. D A. Fuchs
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282087
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:16
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)