Matka s dítětem
litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282086
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)