Alfréd Fuchs (1925-2003)

Matka s dítětem

litografie, 1984, 16 x 11, 5 cm, sign. D A. Fuchs

žák prof. V. Rady na AVU v Praze

ID: 282086

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:17

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)