Děvče s květy
litografie, 18 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 73/100
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282085
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:18
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)