Dítě
litografie, 11, 5 x 9, 4 cm, sign. PD A. Fuchs, č. 68/100
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282084
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:19
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)