Vesnice
litografie, 1981, 13, 5 x 8, 2 cm, sign. PD A. Fuchs
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282083
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:20
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)