Alfréd Fuchs (1925-2003)
litografie, 7, 7 x 9, 5 cm, sign. PD A. Fuchs
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:14
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)