Alfréd Fuchs (1925-2003)

Děti

litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs

žák prof. V. Rady na AVU v Praze

ID: 282081

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:10

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)