Děti
litografie, 1981, 12, 7 x 8 cm, sign. D A. Fuchs
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282081
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:10
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)