Dívka s květinami
litografie, 1981, 15, 2 x 8, 7 cm, sign. PD A. Fuchs
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282079
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:12
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)