Ledňáček (Zima)
litografie, 2006, 13 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 70/90
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282076
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:01
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)