Magnolie
litografie, 2001, 12,4 x 10 cm, sign. PD Z. Burgetová 01, č. 19/150
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282075
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)