Dívka s květinovou čelenkou
litografie, 1995, 11,5 x 8 cm, sign. PD Z. Burgertvá 95, č. 101/140
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282074
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:03
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)