Dívka se zvonečky
litografie, 2009, 12,5 x 9 cm, sign. PD Z. Burgetová 09
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282073
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:04
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)