U rybníku
litografie, 2000, 12,4 x 8,4 cm, sign. PD Z. Burgetová 2000, č. 5/100
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282071
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:06
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)