Platykodon velkokvětý
litografie, 2005, 15,5 x 9,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 05, č. 30/80
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282070
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:07
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)