Ptáci při měsíčku
litografie, 2003, 12 x 8 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, č. 34/70
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 282069
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:08
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)