Letní krajina
olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282067
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:22
Current price: 500 CZK (21 €)