Letní krajina
olej, plátno, 1944, 60,5 x 74,5 cm, sign. PD Svilinek? 1944, napínací rám, v horní části plátno poškozeno cca 2cm
ID: 282067
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:22
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)