Ludwig van Beethoven
olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282066
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 20. 06. 2024 18:30
Current price: 600 CZK (25 €)