Ludwig van Beethoven

olej, dřevo, 16 x 13 cm, rám, na rámu četná poškození

ID: 282066

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:30

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)