V. Postránecká
olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:34
Current price: 600 CZK (25 €)