V. Postránecká

Letní krajina

olej, karton, 10 x 45 cm, sign. LD Postránecká V., rám

ID: 282055

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:34

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)