Bohumil Pospíšil (1914-1996)

Letní krajina

olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 282054

Auction price: 400 CZK (17 €)

AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:33

Current price: 400 CZK (17 €)