Letní krajina
olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282054
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:33
Current price: 400 CZK (17 €)