Letní krajina
olej, karton, 1984, 35 x 49 cm, sign. LD Boh Pospíšil 84, v dolní části malba mírně poškozena
ID: 282054
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:33
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)