olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:25
Current price: 1.500 CZK (63 €)