Kytice ve váze
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282050
Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:23
Current price: 400 CZK (17 €)