Kytice ve váze
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti
ID: 282050
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:23
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)