Hyacint
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282048
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:18
Current price: 1.000 CZK (42 €)