Jaroslav Melichárek (1910-1985)

Hyacint

olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem

ID: 282048

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:18

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)