Váza s květinami
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 282047
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:17
Current price: 600 CZK (25 €)