Z. Kučera

Váza s květinami

olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba

ID: 282047

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:17

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)