Diviš
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:01
Current price: 300 CZK (13 €)