Rukavice
olej, plátno, 2021, 60 x 50 cm, sign. vzadu Leoš Suchan, Leoš Suchan je současným mladým výtvarníkem, který studoval na AVU pod vedením M. Rittsteina a Z. Berana. Jeho hlavním námětem je zpodobňování každodenních situací a předmětů hyperrealistickým stylem. Zaměřuje se tak na různé působení povrchů a materiálů obyčejných neživých objektů, které však pod jeho rukou ožívají
ID: 281989
Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:56
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Odhadní cena: 25 000 - 40 000 CZK