Hra na chobotnici
olej, plátno, 2021, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou jejích obrazů z posledních let je příběhovost. Nabízená malba Hra na chobotnici tedy přesně odpovídá jejímu oblíbenému tématu, výjevu mezi sci-fi filmem, živým snem a pohádkou
ID: 281986
Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:53
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Odhadní cena: 20 000 - 30 000 CZK