Report No. 3
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281974
Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:41
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK