Statek mezi stromy
olej, plátno, 56 x 78,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281859
Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:42
Current price: 700 CZK (30 €)