Vesnice v krajině
olej, plátno, 41,5 x 59 cm, sign. PD Dolfa Daníček, rám, autorem je Rudolf Daníček, podepisoval se Dolfa (Delfín)
ID: 281851
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:03
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)