olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:30
Current price: 300 CZK (13 €)