Daněk
olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:02
Current price: 100 CZK (5 €)