Sobotka
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:52
Current price: 100 CZK (5 €)