Sobotka
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:52
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)